KURUMSAL

BİZ KİMİZ

Kreasis 10 yılı aşkın sektör deneyimi ve güçlü bayi ağı ile telekomünikasyon alt yapı ürünleri, aktif pasif ekipmanlar, data center çözümleri, IP/PBX telefon santral sistemleri, IP ve analog cctv güvenlik çözümleri, geçiş kontrol sistemlerinde kart okuyucu, turnike ve bariyer sistemleri satış, projelendirme ve sistem entegrasyonu uygulamaları yapmaktadır.

Kreasis;
İngiliz Gigacom fiber teknolojileri Türkiye distribütörü,
KreaSFP markası ile tüm markalara uyumlu SFP ürünleri Türkiye distribütörü,
GeMaxx PoE endüstriyel switch ürünleri Türkiye distribütörüdür.

Kreasis’in telekomünikasyon alt yapı ürün grubunda yer alan pasif network ekipmanlarında Canovate dikili tip ve duvar tipi rack kabinetler, outdoor kabinetler, fiber optik dağıtım çatıları (ODF), fiber ve bakır patch cordlar, düz ve açılı patch paneller, fiber ve bakır konnektörler, ortam izleme sistemleri, sistem odası yangın söndürme çözümleri, fiber ve bakır yanmaz kablo kanalları, güç dağıtım çözümleri (pdu), bina otomasyonu için en kritik alt yapı ürünleridir.

Kreasis, müşterilerinin yapısal kablolama konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla marka bağımsız proje odaklı çözümler üretmektedir. Talep edilen bu hizmetler ve ürünler ile ilgili projenin tasarımı sırasında mühendislik, fizibilite, ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Yapısal kablolama projelerinde Cat5e, Cat6, Cat7, Multi Mode ve Single Mode F/O kablolar gibi müşteri taleplerine göre ekipmanlar kullanılarak çözümler oluşturulur.

Hedefimiz önce danışmanlık. Kreatif Sistemler, Kreasis Çözümler...