ÇÖZÜMLERİMİZ

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Kreasis, kurumların en önemli ihtiyaçları arasında üst sıralarda yer alan güvenlik çözümlerini, geniş bir ürün yelpazesi ile sunar. Günümüzde güvenlik çözümleri kurumlar için zorunlu bir nitelik taşımaktadır. Bu sebeple kurumlar bu zorunlu yatırımlarını uzun vadeli ve tek seferlik yatırımlar şeklinde düşünmektedirler. Güvenlik çözümleri kapsamında kapalı devre kamera (CCTV) sistemleri kartlı geçiş sistemleri turnike ve bariyer sistemleri gibi sistemler komple entegre yada tek bir sistem olarak müşterilerce tedarik edilir.

Kamera sistemleri Analog veya IP olabileceği gibi, hem kamu hemde özel sektörde genel farkındalık haricinde, “iris tanıma”, “plaka okuma”, “mobese” gibi özel çözümler için geliştirilmiş sistemler sunulmaktadır.

Turnike sistemleri müşteri isteği üzerine boy, bel veya yarım turnike gibi modellerden oluşturulmaktadır.

Kartlı geçiş PDKS Personel Devam Takip Kontrol Sistemleri Analog veya IP olarak sağlanabilen çözümlerimiz arasındadır. Talebe uygun online ve/veya offline veritabanı özelliklerine sahip yazılımlar sunulabilmektedir. Proximity chipli kart, mifare ve RF sistemler müşteri ihtiyaçları tespit edilerek projelendirilmektedir. Bahsi geçen bu sistemler faklı marka olsalar dahi, teknik uyumluluklar elverişli olduğu sürece entegre bir çözüm olarak sunulabilmektedir.

Kreasis güvenlik çözümlerinde müşterilerine kurumların teknik altyapısını göz önüne alarak yatırım bütçelerine uygun farklı çözümler sunmayı hedeflemektir.