ÇÖZÜMLERİMİZ

İLETİŞİM AĞI (SES-VERİ) ÇÖZÜMLERİ

Günümüzde tüm ses ve veri iletişimin tek bir altyapı üzerinden yapılması maliyetlerin azalması, üretkenliğin ve verimliliğin artması, ayrı ağ kullanımının getirdiği karmaşanın ortadan kalkması ve ölçeklenebilirlik gibi çeşitli avantajlar sunar.

Anahtarlar sundukları ileri çoklu hizmetler ve uygulamalar sayesinde birden fazla ağa ihtiyaç duyulmasını ortadan kaldırır ve maliyetleri azaltır. Kreasis, küçükten büyüğe bir ya da birden çok lokasyondan oluşan tüm kurumların ve servis sağlayıcıların network sistem ve ağ donanım ihtiyaçlarını karşılar. Çözümlerimiz basit bağlanabilirlikten yüksek uçlu, çok katmanlı akıllı anahtarama çözümlerine kadar tüm network sistemleri ve ağ donanımları taleplerini karşılamaktadır. Aynı zamanda kurumların veri güvenliği konusunda oluşacak ihtiyaçlarına hizmet ve ürün çözümleri bulunmaktadır.

Kreasis, teklif edilen ürünlerin ağ topolojisine uygun olmasının yanı sıra, ihtiyaç duyulan trafik kapasitesini karşılayacak şekilde olmasına özellikle dikkat etmektedir. Bu sayede günü kurtaran ürünler yerine geleceğe dönük ve genişlemeye açık ürünler firmaların oluşabilecek atıl yatırım maliyetlerinin önüne geçer.