SFPTURKIYE, Kreasis – Kreatif Sistemler Elektronik şirketinin
TPE (Türk Patent Enstitüsü) onaylı markasıdır. SFPTURKIYE, 2015 yılından itibaren
müşterilerine ithalatçı kimliğiyle profesyonel network çözümleri sunarak ayrıcalıklı hizmet
vermektedir.

Biz Kimiz ?

SFPTURKIYE.COM, kuruluşundan bugüne müşterilerine fiberoptik modül ithalatı
gerçekleştiren ve Türkiye’de ilk kez tüm markalara uyumlu olarak 3 yıl %100 değişim
garantisi veren güvenli ticareti ilke edinmiş olan bir e-ticaret sitesidir. Ürün gamında 1G SFP
modülden 100G qr28 modüle kadar zengin bir ürün çeşitliliği sunmakta olan sfpturkiye.com,
müşterilerinden gelen özel talepleri de yanıtlamaya çalışarak her geçen gün fiber optik
transceiver ürün çeşitliliğini ve stok seviyesini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Web Sitelerimiz

Ürün Gruplarımız;

●1.25 Gigabit SFP

(Single Mode 10 KM’den 160 KM’ye kadar, Multi Mode)

●10 Gigabit SFP+

(Single Mode 10 KM’den 80 KM’ye kadar, Multi Mode)

●RJ45 BAKIR SFP

(1.25 Gigabit ve 10 Gigabit Bakır Transceiver)

●BIDI SFP

(Single Mode 10 KM’den 40 KM’ye kadar, Multi Mode)

●40G QSFP+

(Single Mode 2 Km’den 10 KM’ye kadar, Multi Mode

●DAC KABLO – Twinax Kablo 

                                                                                                                  (10G ve 40G 1, 3, 5, 7 metre)